KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Ramka na zdjęcie na zamówienie

Ramka na zdjęcie na zamówienie

Ramka na zdjęcie na zamówienie wykonana została z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Wykonamy ramkę na zdjęcie na zamówienie z animacją 3D, można wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Ramka na zdjęcie na zamówienie toatrakcyjny gadżet reklamowy, który można użyć jako upominek dla klientów.

Więcej szczegółów


zł 14.78

Frame04

200 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Ramka na zdjęcie na zamówienie wykonana została z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Ramka na zdjęcia jest wodoodporna i trwała w użyciu. Wykonamy ramkę na zdjęcie na zamówienie z animacją 3D, można wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Ramka na zdjęcie na zamówienie to atrakcyjny gadżet reklamowy, który można użyć jako upominek dla klientów.


*ABS jest materiałem odpornym na zarysowania, charakteryzuje się bowiem dużą twardością oraz udarnością. Jest materiałem bezpiecznym dla człowieka, nietoksycznym i odpornym na działanie rozcieńczonych kwasów, ługów, tłuszczu, soli. Posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie sam nie odkształca się przy zmianie temperatur. Nie wchłania wilgoci z powietrza, nie jest odporny na działanie promieniowania UV.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.