KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Okolicznościowe ramki na zdjęcia

Okolicznościowe ramki na zdjęcia

Okolicznościowe ramki na zdjęcia wykonane z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Okolicznościowe ramki na zdjęcia z animacją 3D to piękną dekoracja do każdego wnętrza. Możesz wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Okolicznościowe ramki na zdjęcia to również atrakcyjne gadżey reklamowe, które można użyć jako upominek dla klientów.

Więcej szczegółów


zł 14.78

Frame03

200 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Okolicznościowe ramki na zdjęcia wykonane z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Okolicznościowe ramki na zdjęcia są wodoodporne i trwałe w użyciu. Okolicznościowe ramki na zdjęcia z animacją 3D to piękną dekoracja do każdego wnętrza. Możesz wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Okolicznościowe ramki na zdjęcia to również atrakcyjne gadżey reklamowe, które można użyć jako upominek dla klientów.


*ABS jest materiałem odpornym na zarysowania, charakteryzuje się bowiem dużą twardością oraz udarnością. Jest materiałem bezpiecznym dla człowieka, nietoksycznym i odpornym na działanie rozcieńczonych kwasów, ługów, tłuszczu, soli. Posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie sam nie odkształca się przy zmianie temperatur. Nie wchłania wilgoci z powietrza, nie jest odporny na działanie promieniowania UV

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.