KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Gifts Service - Upominki Reklamowe

Gifts Service – produkty reklamowe na zamówienie

Nasza firma zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych w Chinach.


Oferujemy artykuły  reklamowe najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Podstawą naszej działalności jest dostawa produktów reklamowych wykonanych na zamówienie według specyfikacji klienta. Nasza firma zajmuje się produkcją artykułów reklamowych na zamówienie od 2003 roku. Posiadamy biura w Niemczech, w Czechach, Polsce, na Węgrzech, w Rumunii,  w Hongkongu.

Jako profesjonalny dostawca produktów reklamowych posiadamy własne biura w Chinach, co daje nam możliwość świadczenia bezpiecznej dostawy. Pracownicy zatrudnieni w biurze w Chinach wyszukają najlepszego producenta pod względem jakości i ceny, kontrolują jakość produkcji, a także nadzorują zamówienia, aby były one prawidłowo i jak najszybciej zrealizowane.


Na podstawie naszego ponad 12-letniego doświadczenia na chińskim rynku, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę produkcji gadżetów reklamowych w Chinach. W odróżnieniu od innych firm, mamy bezpośrednio w Chinach własne biuro i pracowników. W związku z tym cały etap realizacji zamówienia mamy pod ścisłą kontrolą i dlatego możemy dostarczyć Państwu produkty reklamowe na zamówienie wysokiej jakości.

 

Adres i siedziba firmy

První exportní/importní s.r.o.

Rumunská 27

120 00 Praha 2

NIP: CZ27621499

 

Oddział w Polsce

Gifts Service - artykuły reklamowe na zamówienie

ul. Pocztowa 1

59-920 Bogatynia, PL

Telefon: +48 502 903 066

Email: sales.promogifts@gmail.com

 

Ta strona jest przeznaczona dla firm, agencji reklamowych i przedsiębiorców.