KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Pływające breloki EvaZnaleziono 9 produkty.

Pływające breloki Eva
Pływające breloki do kluczy w kształcie wisiorka to oryginalny produkt reklamowy, dostępny w wielu dowolnych kształtach i kolorach. Reklamowe pływające breloki z nadrukiem są tanie, popularne i przyciągające wzrok. Oferujemy pływające breloki z nadrukiem składające się z kilku warstw kolorowego materiału EVA do wyboru.
U nas możesz zamówić reklamowe breloki pływające według własnego design. Pływające breloki nadają się do każdego zestawu kluczy, nasze breloki z pianki EVA to świetny produkt na wakacyjne promocje i wakacyjne upominki reklamowe. Breloki pływające są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Reklamowe breloki pływające to świetna reklama. Pływające breloki są bardzo praktycznym a zarazem zabawnym dodatkiem do kluczy.
Reklamowe pływające breloki nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, stanowią ciekawy upominek dla pracowników czy kontrahentów. Reklamowe breloki z pianki EVA i pływającej linki polipropylenowej utrzymują klucze tuż pod powierzchnią wody. Idealnie nadają się nad wodę, dla surfingowców i wielbicieli innego rodzaju sportów wodnych.