KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Dziecięca ramka na zdjęcie

Dziecięca ramka na zdjęcie

Dziecięca ramka na zdjęcie wykonana została z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Dziecięca ramka na zdjęcie z animacją 3D będzie piękną dekoracją w pokoju malucha. Możesz wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Dziecięca ramka na zdjęcie to również atrakcyjny gadżet promocyjny i reklamowy dla dzieci.

Więcej szczegółów


zł 14.78

Frame15

You must add 1000 as a minimum quantity to buy this product.

500 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Dziecięca ramka na zdjęcie wykonana została z wysokiej jakości miękkiego materiału PVC, tył ramki z materiału ABS*. Dziecięca ramka na zdjęcie jest wodoodporna i trwała w użyciu. Dziecięca ramka na zdjęcie z animacją 3D będzie piękną dekoracją w pokoju malucha. Możesz wybrać kolor, grafikę wg własnego uznania. Akceptujemy zamówienia OEM. Dziecięca ramka na zdjęcie to również atrakcyjny gadżet promocyjny i reklamowy dla dzieci.

*ABS jest materiałem odpornym na zarysowania, charakteryzuje się bowiem dużą twardością oraz udarnością. Jest materiałem bezpiecznym dla człowieka, nietoksycznym i odpornym na działanie rozcieńczonych kwasów, ługów, tłuszczu, soli. Posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie sam nie odkształca się przy zmianie temperatur. Nie wchłania wilgoci z powietrza, nie jest odporny na działanie promieniowania UV. 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.