KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie

Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie

Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie  - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC, posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku na rękę można wykonać nadruk logo w 3D na pasku lub na tarczy. Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych. 

Więcej szczegółów


zł 26.73

3D_Watch_17

10000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie  - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC, posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku na rękę można wykonać nadruk logo w 3D na pasku lub na tarczy. Reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych. Elegancki i funkcjonalny reklamowy zegarek z nadrukiem 3D na zamówienie lub danymi teleadresowymi pozwoli na zaistnienie marki w świadomości klientów, a jednocześnie wpłynie pozytywnie na jej prestiż i uatrakcyjni wizerunek. 

Jeżeli masz pytania odnośnie ceny lub możliwości nadruku logo, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.