KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Zegarek z nadrukiem 3D

Zegarek z nadrukiem 3D

Zegarek z nadrukiem 3D - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC. Zegarek z nadrukiem 3D posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku można wykonać nadruk metodą druku lentikularnego 3D na pasku lub na tarczy. Zegarek z nadrukiem 3D  stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych.

Więcej szczegółów


zł 24.15

3D_Watch_04

10000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Zegarek z nadrukiem 3D - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC. Zegarek z nadrukiem 3D posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku można wykonać nadruk metodą druku lentikularnego 3D na pasku lub na tarczy. Elegancki i funkcjonalny zegarek z nadrukiem techniką 3D z logo przedsiębiorstwa czy danymi teleadresowymi pozwolą na zaistnienie marki w świadomości klientów, a jednocześnie wpłyną pozytywnie na jej prestiż i uatrakcyjnią wizerunek. Zegarek z nadrukiem 3D  stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych.

Jeżeli masz pytania odnośnie ceny lub możliwości nadruku logo, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.