KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D

Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D

Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC, posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku na rękę można wykonać nadruk logo w 3D na pasku lub na tarczy. Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych. 

Więcej szczegółów


zł 24.15

3D_Watch_10

10000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

19 other products in the same category:

Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D - wykonany ze stopu cynku, stali nierdzewnej i PVC, posiada japoński mechanizm cyfrowy. Na zegraku na rękę można wykonać nadruk logo w 3D na pasku lub na tarczy. Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D stanie się atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych.  Elegancki i funkcjonalny Zegarek z kolorowym nadrukiem 3D logo lub danymi teleadresowymi pozwoli na zaistnienie marki w świadomości klientów, a jednocześnie wpłynie pozytywnie na jej prestiż i uatrakcyjni wizerunek.

Jeżeli masz pytania odnośnie ceny lub możliwości nadruku logo, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.