KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Promocyjny papierowy zapach samochodowy

Promocyjny papierowy zapach samochodowy

Promocyjny papierowy zapach samochodowy wykonany jest z wysokiej jakości papieru bawełanianego, przyjaznego i bezpiecznego dla środowiska. Kształt i zapach dobierasz wg własnych potrzeb i gustu. Promocyjny papierowy zapach samochodowy to tania i skuteczna reklama dla firmy. Na zapachach oraz na opakowaniu wykonujemy dowolne nadruki według zamówienia.

Więcej szczegółów


zł 1.35

car-air-freshener-012

1000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

9 other products in the same category:

Promocyjny papierowy zapach samochodowy wykonany jest z wysokiej jakości papieru bawełanianego, przyjaznego i bezpiecznego dla środowiska. Kształt i zapach dobierasz wg własnych potrzeb i gustu. Promocyjny papierowy zapach samochodowy to tania i skuteczna reklama dla firmy. Na zapachach oraz na opakowaniu wykonujemy dowolne nadruki według zamówienia.Nadaj kształt Twojej reklamie i wybierz najciekawszy kształt dla Twojej zawieszki.

Wybierz zapach dla Ciebie lub Twojego klienta

 

  • Zapachy samochodowe nasączenie kwiatowe: lawenda, słonecznik, kwiat lotosu, wrzos, dzięgiel, różany, morski, miętowy, oliwkowy, orchidea, leśny, drzewo sandałowe
  • Zapachy samochodowe nasączenie owocowe: cytrynowy, pomarańczowy, truskawkowy, jabłkowy, zielone jabłuszko, różany, owoce głogu, ananasowy

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.