KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Zapachy samochodowe z nadrukiem

Zapachy samochodowe z nadrukiem - małe, lekkie w dowolnym kształcie z przyjemnym aromatem są znakomitą reklamą i wizytówką Państwa marki. Doskonałe jako inserty, upominki rozdawane klientom. Zapachy samochodowe z nadrukiem to również pomysłowa reklama na wszelkiego rodzaju imprezach, eventach, pokazach i targach. 

Więcej szczegółów


zł 1.80

car-air-freshener-004

1000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

9 other products in the same category:

Zapachy samochodowe z nadrukiem - małe, lekkie w dowolnym kształcie z przyjemnym aromatem są znakomitą reklamą i wizytówką Państwa marki. Doskonałe jako inserty, upominki rozdawane klientom. Zapachy samochodowe z nadrukiem to również pomysłowa reklama na wszelkiego rodzaju imprezach, eventach, pokazach i targach. Produkujemy zapachy samochodowe z nadrukiem we wszystkich kształtach według życzenia klienta. Wszystkie zapachy są przetestowane pod względem chemicznym i syntetycznym.


Nadaj kształt Twojej reklamie i wybierz najciekawszy kształt dla Twojej zawieszki.

Wybierz zapach dla Ciebie lub Twojego klienta

 

  • Zapachy samochodowe nasączenie kwiatowe: lawenda, słonecznik, kwiat lotosu, wrzos, dzięgiel, różany, morski, miętowy, oliwkowy, orchidea, leśny, drzewo sandałowe
  • Zapachy samochodowe nasączenie owocowe: cytrynowy, pomarańczowy, truskawkowy, jabłkowy, zielone jabłuszko, różany, owoce głogu, ananasowy

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.