KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Eko torba papierowa

Główną zaletą eko toreb z papieru jest możliwość wielokrotnego wykorzystania oraz biodegradowalność. Eko torba papierowa dostępna w wielu wymiarach, a nawet różnych kolorach. Ponadto torby papierowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Po umieszczeniu logotypu, sloganu czy innej grafiki idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Więcej szczegółów


zł 3.20

EKO-06

3000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

11 other products in the same category:

Główną zaletą eko toreb z papieru jest możliwość wielokrotnego wykorzystania oraz biodegradowalność. Eko torba papierowa dostępna w wielu wymiarach, a nawet różnych kolorach. Ponadto torby papierowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, przez co mogą być wykorzystywane do przechowywania żywności. Oferowane przez nas torby ekologiczne są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także funkcjonalne. Po umieszczeniu logotypu, sloganu czy innej grafiki idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.