KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Torebka papierowa

Torebka papierowa

Torebka papierowa to różnorodności formatów, duża wytrzymałość, estetyka i dobry stosunek jakości do  ceny. Główną ich zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystania oraz biodegradowalność. Ponadto torebki papierowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, przez co mogą być wykorzystywane do przechowywania żywności. 

Więcej szczegółów


zł 1.58

bag-030903

10000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

11 other products in the same category:

Torebka papierowa to różnorodności formatów, duża wytrzymałość, estetyka i dobry stosunek jakości do  ceny. Główną ich zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystania oraz biodegradowalność. Ponadto torebki papierowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, przez co mogą być wykorzystywane do przechowywania żywności. Oferowane przez nas torby ekologiczne są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także funkcjonalne. Po umieszczeniu logotypu, sloganu czy innej grafiki idealnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.