KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Silikonowa bransoletka I am Lost i miejscem do pisania

Silikonowa bransoletka I am Lost i miejscem do pisania

Silikonowa bransoletka I am Lost z miejscem do pisania. I am Lost - tzn zgubiłem się, plus miejsce do pisania w którym można wpisać numer telefonu lub adres. Silikonowa bransoletka I am lost...z miejscem do pisania może być bransoletką noszoną dla swojego własnego bezpieczeństa lub dla zabawy. 

 

Podana cena za 1 szt przy zamówieniu minimum 100szt

Więcej szczegółów


zł 3.00

SILIKONOWE 013

You must add 100 as a minimum quantity to buy this product.

100 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

25 other products in the same category:

Silikonowa bransoletka I am Lost z miejscem do pisania. I am Lost - tzn zgubiłem się, plus miejsce do pisania w którym można wpisać numer telefonu lub adres. Silikonowa bransoletka I am lost...z miejscem do pisania może być bransoletką noszoną dla swojego własnego bezpieczeństa lub dla zabawy. Decyzja należy do Ciebie. W pustym białym polu można wpisać dowolną treść. Bransoletki mogą okazać się bardzo pomocne zwłaszcza w obcym środowisku, lub w innym kraju gdzie mamy ograniczoną możliwość komunikowania się w danym języku. Bransoletki dostępne są w pięciu kolorach z tłoczonym napisem I Am Lost wypełnionym czarnym kolorem.

Rozmiar 210mm x12mm x 2mm lub na zamówienie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.