KONTAKT

Kategorie

Eva´s Online Shop

eBiuletyn-Newsletter

Poduszka na szyję

Poduszka na szyję

Poduszka podróżna na szyję wykonana z delikatnej bawełny, bardzo przyjemnej w dotyku. Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Poduszka na szyję dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu gwarantuje prawidłowe podparcie głowy i szyi w czasie podróży. Pomaga złagodzić ból głowy, kręgosłupa szyjnego oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku. 

Więcej szczegółów


zł 11.11

pill00004

10000 Standardowa ilość to 100 lub 1000 szt w zależności od produktu. Cena umowna obowiązuje dla 1000 szt i i przy realizacji 89 dni. O wycenę dla innych ilości prosimy o kontakt.

WYSLIJ PYTANIE

5 other products in the same category:

Poduszka podróżna na szyję wykonana z delikatnej bawełny, bardzo przyjemnej w dotyku. Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Poduszka na szyję dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu gwarantuje prawidłowe podparcie głowy i szyi w czasie podróży. Pomaga złagodzić ból głowy, kręgosłupa szyjnego oraz ramion poprzez zmniejszenie punktów nacisku. Poduszka na szyję stosowana w przypadku stanów przeciążeniowych odcinka szyjnego kręgosłupa, niestabilności kręgów szyjnych, chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa, długiej podróży samochodem, pociągiem lub samolotem.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.